infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Aktualności/Ważna informacje dla Lekarzy przed specjalizacją

Ważna informacje dla Lekarzy przed specjalizacją

24 . 10 . 2022

Ważna informacja dla lekarzy ubiegających się o rozpoczęcie specjalizacji w postępowaniu kwalifikacyjnym rozpoczynającym się w terminie 1.10.2022 r.

W związku ze zbliżającym się zakończeniem procesu postępowania kwalifikacyjnego, przekazuję link do instrukcji i krótkiego filmu instruktażowego zamieszczonego w Centrum e-Zdrowia dotyczącego konieczności potwierdzania przez lekarza przyjęcia przyznanego miejsca szkoleniowego.

Potwierdzenia za pomocą SMK przyjęcia wskazanego miejsca w danej dziedzinie w danym województwie oraz określonego trybu szkolenia specjalizacyjnego - należy dokonać w terminie 10 dni od dnia ogłoszenia listy lekarzy zakwalifikowanych w pierwszym lub drugim etapie postępowania kwalifikacyjnego.

Ogłoszenie listy lekarzy zakwalifikowanych w pierwszym lub drugim etapie postępowania kwalifikacyjnego, będzie poprzedzone możliwością zgłoszenia zastrzeżenia co do danych zawartych we wniosku oraz punktacji.

Zgłoszenie ww. zastrzeżeń będzie możliwe w terminie 2 dni od dnia udostępnienia w SMK zweryfikowanego wniosku wraz z punktacją.

Przekazujemy link z filmami instruktażowymi

do góry