infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Aktualności/19.10.2022 - Uroczyste rozpoczęcie rozbudowy Centrum (..)

19.10.2022 - Uroczyste rozpoczęcie rozbudowy Centrum Kardiologii Inwazyjnej

20 . 10 . 2022

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste rozpoczęcie rozbudowy centrum kardiologii inwazyjnej, elektroterapii i angiologii G.V.M. Carint. To będzie ośrodek na miarę XXII wieku, bo na miarę obecnego stulecia usługi w Carincie świadczone są już od dawna.

Dzięki inwestycji pacjenci regionu zyskają dostęp do nowej infrastruktury, która wzmocni specjalistyczną opiekę kardiologiczną w regionie oraz poprawi bezpieczeństwo i kompleksowość leczenia. W dniu 2 marca 2022 r. Dyrektor Powiatowego Szpitala w Oświęcimiu Pan Edward Piechulek oraz Zarząd spółki G.V.M. Carint, prezes Sebastian Kawalec oraz członek zarządu Luca Vegetti, podpisali umowę dzierżawy gruntu Szpitala pod rozbudowę Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Oświęcimiu.

Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii GVM Carint w Oświęcimiu od ponad 12 lat zapewnia pacjentom powiatu oświęcimskiego i wadowickiego dostęp do diagnostyki i zabiegowych procedur kardiologicznych. Szpitalne świadczenia medyczne są dostępne dla Pacjentów bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=9z4JTt_J_XU

do góry