infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Zamówienia

Zamówienia

Zamówienia Publiczne

Obecnie Szpital Powiatowy w Oświęcimiu realizuje Zamówienia Publiczne poprzez platformy: dotychczasową: ProPublico oraz wdrażaną: Marketplanet OnePlace, przy czym dane postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane jest w całości na jednej ze wskazanych platform.

Wszelkie ogłoszenia, wyniki oraz zmiany są dostępne na stronach

Szanowni Państwo,

Postępowania realizowane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Marketplanet OnePlace dostępne są po wejściu poprzez link:

https://szpitaloswiecim.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

W zakładce “Lista Przetargów i Dialogów Technicznych” należy wejść w aktualne postępowania i odnaleźć postępowanie oznaczone bieżącym numerem referencyjnym, np. ZOZ.DZP.271.1.I.2021

Dodatkowo, Zamawiający udostępnia na platformie Marketplanet OnePlace – Instrukcję użytkownika dla Wykonawców, ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.

W przypadku pytań technicznych dotyczących funkcjonowania platformy Marketplanet OnePlace prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 25 72 223.

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2023

do góry