infolinia:

Współpraca z Akademią WSB

7 . 02 . 2022

Zdjęcie z nawiązania współpracy z Akademią WSB

W dniu 02.02.2022 miało miejsce uroczyste podpisanie umowy współpracy pomiędzy Szpitalem Powiatowym w Oświęcimiu i Akademią WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
Umowa została podpisana przez Jej Magnificencję Rektor dr hab. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz prof. AWSB, oraz Edwarda Piechulka Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.

Wagę uroczystości podkreśliła obecność Pana Andrzeja Skrzypińskiego - Starosty Oświęcimskiego.

Umowa współpracy wiąże się m. in. z kształceniem praktycznym studentów kierunku Pielęgniarstwo Akademii WSB co dla szpitala powiatowego stanowi możliwość pozyskania nowej kadry medycznej.

Umowa o podobnym brzmieniu została podpisana przez Szpital Powiatowy w Chrzanowie, który reprezentował Pan Dyrektor Artur Baranowski wraz Panem Andrzejem Uryga- Starostą Chrzanowskim.