infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Aktualności/Święty Mikołaj- Strażacy Ochotnicy z Gminy Kęty (..)

Święty Mikołaj- Strażacy Ochotnicy z Gminy Kęty tradycyjnie pamiętają o naszych najmłodszych pacjentach.

8 . 12 . 2020

W dnu 7 grudnia 2020 r. zgodnie z tradycją Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach na czele z Panem Radnym Powiatowym Józefem Szafranem odwiedzili naszych najmłodszych pacjentów.

W związku z sytuacją epidemiologiczną przekazanie przepięknych, nowych, kolorowych maskotek dla Pacjentów Oddziału Dziecięcego oraz Oddziału Chirurgii Dziecięcej nastąpiło w sali konferencyjnej szpitala w obecności przedstawicieli Oddziałów - Pani Elżbiety Kamionki- Kukuły (Oddział Dziecięcy), oraz Ordynatora Oddziału Chirurgii Dziecięcej Pana dr n. med. Andrzeja Jakubowskiego. Serdecznie dziękujemy Strażakom Ochotnikom z Gminy z Kęty za całoroczną pamięć o naszym szpitalu, oraz wpieranie w trudnych chwilach walki z koronawirusem. Panu Radnemu Powiatowemu Józefowi Szafranowi za ogromne wsparcie od początków walki z COVID-19.

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu otrzymała Maskotkę Strażaka, która mamy pewność, nie raz pomoże nam gasić liczne pożary problemów, które w tak trudnym czasie spotykają nas każdego dnia... Jednak z tak ogromnym wsparciem z Państwa strony wiemy, że nie jesteśmy sami i za to serdecznie dziękujemy.

Zdjęcie z wizyty mikołajkowej strażaków

  Prezenty mikołajkowe dla najmłodszych pacjentów

Zdjęcie pluszaków  

do góry