infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Aktualności/Sokół wspiera szpital - Dziękujemy

Sokół wspiera szpital - Dziękujemy

8 . 04 . 2021

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "SOKÓŁ" z Gminy Czernichów towarzyszy nam nie raz podczas epidemii COVID-19.

Za każdym razem przyjeżdżają z ogromną dawką pozytywnej energii i ogromnej życzliwości i chęci wsparcia w tym trudnym czasie.

Serdecznie Wam dziękujemy że jesteście z nami

Takie piękne życzenia otrzymaliśmy przed świętami:

Droga Służbo Medyczna!

Gdy była druga fala, każdy myślał, że już cięższego czasu nie będzie, ale niestety nastał kolejny cięższy czas!

Każdego dnia na pełnych obrotach walczycie o każde życie, każdy wasz wyjazd jest walką o życie i bezpieczeństwo człowieka!

Waszą postawą pokazujecie, że prawdziwi bohaterowie nie są tylko fikcją ale rzeczywistością! To właśnie Wy nimi jesteście!

Jesteście prawdziwymi aniołami, których Pan Bóg postawił ludzkości, aby w ten sposób pokazać największy czyn miłości wobec człowieka!

W tym trudnym czasie chcemy powiedzieć wielkie dziękuję!

Dziękujemy za każdy dodatkowy dyżur, za każdą nieprzespaną noc, za każdy dzień walki, dziękujemy przede wszystkim za to, że jesteście!

Z okazji Świąt Wielkanocy chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim dużo zdrowia, siły do codziennych obowiązków i wyzwań. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa niesie Wam nadzieję i radość, że ten ciężki czas się wkrótce skończy. Niech Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom i niech w Waszym sercu rozbrzmiewa radosne Alleluja!

Wszystkiego Dobrego!

Zdrowych, wesołych i Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy życzy Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ” w Gminie Czernichów wraz z mieszkańcami Gminy Czernichów!

https://www.facebook.com/ptgsokolczernichow

  Zdjecie datków  

do góry