infolinia:
+48 33 8448 200
Projekty i inwestycje Unijne
  • język migowy
  • BIP
Strona główna/O Nas/Aktualności/Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Gminie (..)

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Gminie Czernichów - Dziękujemy za rewelacyjną akcję pomocy dla Szpitala

7 . 12 . 2020

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Gminie Czernichów odwiedziło nasz szpital 5 grudnia 2020r. z niesamowitą niespodzianką...

Rewelacyjna akcja pomocy dla naszego szpitala, za którą dziękujemy i cytujemy wpis na stronie Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół":

Uwaga Uwaga!

Co to był za dzień, drodzy państwo emocje są ciągle w nas, dla nas ten dzień dzielenia się dobrem się nie kończy!

Dobrze, ale zacznijmy po kolei! Co tak naprawdę dzisiaj i w ostatnim czasie się wydarzyło!

A więc na ostatnim Zarządzie PTG Sokół padł pomysł zrobienia paczek dla szpitala Covidowego w Oświęcimiu!

Paczka polegała na tym, że dostaliśmy listę artykułów czego najbardziej potrzeba i brakuję w szpitalu i na oddziałach i wczoraj od godziny 18:00 każdy członek przynosił masę artykułów reklamówki pełne wsparcia i pomocy drugiemu. Później sztab paczkowy pakował te produkty z tego co się dowiedzieliśmy i z filmiku, który był atmosfera była tam bardzo ciekawa i wesoła!

No dzisiaj rano sztab paczkowy pojechał zawieźć paczki i przy okazji złożyć wyraz podziękowania i zostawić mały upominek dla niezwykłych ludzi.

Właśnie tym ludziom każdemu z personelu medycznego pragniemy powiedzieć Dziękujemy!

Mówimy, że prawdziwi superbohaterowie nie istnieją, że anioły stróże to jest jakiś wymysł! To my wam mówimy, że prawdziwi superbohaterowie i anioły stróże są w tych szpitalach i walczą o życie drugiego dzień i noc, mają swoje rodziny ale na każdym im zależy, ponieważ wszyscy tworzymy jedną wielką rodzinę!

Niesamowite osoby, które są wielkim darem i skarbem tego świata i to są prawdziwi batmany ,superbohaterowie, anioły stróże, którzy są zawsze w gotowości aby Ci nieść pomoc oni są tylko się rozejrzyjmy dookoła!

Panie Dyrektorze Edwardzie Piechulek pragniemy z tego miejsca zapewnić, że mogą Państwo zawsze na nas liczyć, zawsze jesteśmy gotowi nieść wam pomoc! Jeżeli będziecie czegoś potrzebować to zawsze o każdej porze do nas dzwońcie bo zbierzemy ekipę i nie daleko do was mamy, także jesteśmy dla was w gotowości!

Pani Dyrektor Magdaleno Foks dziękujemy za dzisiejsze przyjęcie i Panią również zapewniamy coś potrzeba, czegoś brakuje śmiało dzwonić Damy Radę!

I na koniec pozdrawiamy Panią Paulinę Zielińską, dziękując za to co dla nas zrobiła i za to, że jest i można na nią liczyć!

Także rozpisaliśmy się ale tak to dzisiaj wyglądało!

Dziękujemy i czołem personelowi Medycznemu!

              

do góry