Ostatni dzień Rusztowań w Szpitalu
2 lipca 2021
Profilaktyka 40+
9 lipca 2021

Oświęcim, 30 czerwca  2021 r.

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu informuje o

WZNOWIENIU W OGRANICZONYM ZAKRESIE ODWIEDZIN PACJENTÓW PRZEBYWAJĄCYCH W ODDZIAŁACH SZPITALA POWIATOWEGO W OŚWIĘCIMIU

W związku aktualną sytuacją epidemiologiczną z dniem 1 lipca 2021 r. przywracamy

w ograniczonym zakresie odwiedziny pacjentów Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Pacjent ma prawo do indywidualnego kontaktu z innymi osobami w miejscu i czasie określonym przez personel medyczny oddziału.

Odwiedziny odbywać się będą według harmonogramu prowadzonego indywidualnie

w oddziałach szpitalnych z uwzględnieniem następujących zasad:

• pacjenta może odwiedzić jedna bliska mu osoba,
  • osoba odwiedzająca nie może mieć objawów infekcji dróg oddechowych,
  • osoba odwiedzająca przed i po kontakcie z pacjentem zobowiązana jest do dezynfekcji rąk,
  • osoba odwiedzająca podczas przebywania na terenie szpitala jest zobligowana do zakładania maseczki ochronnej.
  • odwiedziny odbywać się będą w godzinach  od 14.00 do 16.00  oprócz Oddziału Psychosomatyki i Psychiatrii , w którym odwiedziny odbywają się w godzinach od 13.00 do 15.00.

Nadal wstrzymuje się odwiedziny pacjentów z podejrzeniem lub zakażaniem wirusowym.