Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu zaprasza na oficjalną stronę FB
1 lutego 2021
Szpitale w Chrzanowie i Oświęcimiu: zgrany duet
1 lutego 2021

W dniu 29.01.2021 roku w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu miała miejsce wizyta Zarządu Powiatu Oświęcimskiego .

W spotkaniu udział wzięli- Starosta Oświęcimski- Marcin Niedziela, Wicestarosta – Paweł Kobielusz, oraz Członkowie Zarządu – Teresa Jankowska wraz z Jerzym Mieszczakiem.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane świeżo wyremontowane mieszkania przeznaczone dla przyszłych pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, głównie dla absolwentów kierunków medycznych.

W ten sposób Dyrekcja stara się zachęcić do podjęcia pracy w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu.

Warto podkreślić iż inwestycja ta otrzymała ogromne wsparcie ze strony Starostwa Powiatowego w wysokości 1 000 000,00 zł .

Pierwsze remonty mieszkań zakończono w połowie roku 2020, siedem mieszkań zostało przeznaczonych tymczasowo na potrzeby kwarantanny instytucjonalnej w Powiecie Oświęcimskim.