Informacja o punktach szczepień
11 stycznia 2021
Wywiad z dyrektorem Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu Edwardem Piechulkiem.
14 stycznia 2021

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie szczepieniem przeciwko COVID-19 Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu wnioskowała skutecznie w Agencji Rezerw Materiałowych o otrzymanie dodatkowych  partii szczepionek przeciwko SARS-CoV-2.

Tym samym w dniu 16 styczna 2021 r. rusza z akcją ” szczepień weekendowych”.

W najbliższą sobotę i niedzielę  t.j. 16-17 stycznia 2021 roku wychodząc na ogromne zapotrzebowanie zostaną poddani szczepieniu pracownicy poniższych jednostek ( 250 osób ).

• Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
            • Centrum Medyczne PZU Zdrowie Multimed
            • Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach
            • Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chełmku
            • Fundacja Pomnik Hospicjum Miastu Oświęcim
            • RAJ-MED Niepubliczny Zakład Opiekuńczo- Leczniczy w Trzebini
            • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ” VITA” Sp. z o.o. Brzeszcze
            • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach
            • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu
            • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – Gmina Oświęcim

Jednocześnie z dniem 18 stycznia 2021 roku będzie prowadzona akcja szczepień na dotychczasowych zasadach zgodnie z ułożonym harmonogramem szczepień, który zostanie umieszczony na stronie internetowej po zamknięciu list chętnych do szczepienia . Każdorazowo termin  jest potwierdzany przez  Koordynatora Szczepień – Panią Jadwigę Mąsior – Pielęgniarkę Naczelną Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.