19.10.2022 – Uroczyste rozpoczęcie rozbudowy Centrum Kardiologii Inwazyjnej
20 października 2022
Ważna informacje dla Lekarzy przed specjalizacją
24 października 2022
Szanowni Państwo.
W związku z ciągłym rozwojem Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu poszukujemy LEKARZY RADIOLOGÓW.
W 2023 roku zostaje otwarte nowo wybudowane Centrum Diagnostyczne, w którym mieścić się będzie ZAKŁAD DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ
Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny :
– 126 rzędowy Tomograf Komputerowy firmy Siemens;
– Rezonans Magnetyczny
– w pełni wyposażoną pracownię RTG, w tym zakupione wysokiej jakości w 2022 roku RTG z ramieniem C, bardzo dobrej jakości aparaty RTG przyłóżkowe ( 2022 rok)
oraz w najbliższym czasie dokonujemy zakupu wysokiej jakości mammografu ( w trakcie ogłoszenia postępowania przetargowego)
Poszukujemy lekarzy radiologów, którzy chętnie podejmą z nami pracę w jedynym na terenie Polski Centrum Diagnostycznym wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt i aparaturę medyczną , w najwyższym standardzie pomieszczeń oraz na wspólnie ustalonych zasadach współpracy.
Oferujemy również możliwości rozwoju poprzez finansowanie szkoleń dla lekarzy.
Zapraszamy do kontaktu:
magdalena.foks@szpitaloswiecim.pl