Łóżka z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
7 grudnia 2020
DARYMEX Sp. z o.o. spółka komandytowa wspiera ponownie Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
14 grudnia 2020

W dnu 7 grudnia 2020 r. zgodnie z tradycją Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach na czele z Panem Radnym Powiatowym Józefem Szafranem odwiedzili naszych najmłodszych pacjentów.

W związku z sytuacją epidemiologiczną przekazanie przepięknych, nowych, kolorowych maskotek dla Pacjentów Oddziału Dziecięcego oraz Oddziału Chirurgii Dziecięcej nastąpiło w sali konferencyjnej szpitala w obecności przedstawicieli Oddziałów – Pani Elżbiety Kamionki- Kukuły (Oddział Dziecięcy), oraz Ordynatora Oddziału Chirurgii Dziecięcej Pana dr n. med. Andrzeja Jakubowskiego.
Serdecznie dziękujemy Strażakom Ochotnikom z Gminy z Kęty za całoroczną pamięć o naszym szpitalu, oraz wpieranie w trudnych chwilach walki z koronawirusem. Panu Radnemu Powiatowemu Józefowi Szafranowi za ogromne wsparcie od początków walki z COVID-19.
Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu otrzymała Maskotkę Strażaka, która mamy pewność, nie raz pomoże nam gasić liczne pożary problemów, które w tak trudnym czasie spotykają nas każdego dnia… Jednak z tak ogromnym wsparciem z Państwa strony wiemy że nie jesteśmy sami i za to serdecznie dziękujemy.