Nowoczesna stacja dializ przy szpitalu. Więcej miejsca i wygoda dla pacjentów.
25 listopada 2021
Wstrzymanie przyjęć na Oddział Ginekologiczno-Położniczy za wyjątkiem porodów i stanów nagłych
30 listopada 2021
Doktor Andrzej Machalica został odznaczony srebrnym medalem za Zasługi dla Województwa Małopolskiego. Odznaczenie, podczas uroczystej gali Święta Małopolski, wręczył mu Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Jan Tadeusz Duda Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego, oraz radny województwa Jacek Krupa.
Andrzej Machalica pracuje nieprzerwanie w ratownictwie na terenie Małopolski od 1983 roku. Lekarz specjalista chirurg medycyny ratunkowej w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym, Zespole Lotnictwa Sanitarnego w Krakowie, Lotniczym Zespole Reanimacyjnym, Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym i wielu małopolskich szpitalach w Krakowie, Olkuszu i Oświęcimiu. Był odpowiedzialny za organizację i poprawne funkcjonowanie Lotniczego Zespołu Reanimacyjnego w 1997 roku – pierwszego takiego w Polsce. Brał udział w zabezpieczeniach wizyt w Małopolsce Papieża Jana Pawła II. Od 38 lat służy potrzebującym i chorym mieszkańcom Małopolski.
Serdecznie gratulujemy.