Komunikat Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu w sprawie wstrzymania wykonywania planowych zabiegów w związku z sytuacja epidemiologiczną.
12 marca 2020
Komunikat Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu w sprawie przyjęć w poradniach specjalistycznych
13 marca 2020

Komunikat Dyrektora

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu

w sprawie wstrzymania przyjęć planowych na oddziały zabiegowe i zachowawcze

w związku z sytuacja epidemiologiczną.

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu uprzejmie informuje, że ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną  spowodowaną zagrożeniem COVID – 19 i  ograniczeniem dostępu do środków ochrony osobistej dla personelu medycznego od dnia jutrzejszego tj. 14 marca 2020 r. wstrzymane zostają przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe i zachowawcze  oraz porody rodzinne . Zarządzenie o ograniczeniu przyjęć planowych nie dotyczy pacjentów, którzy w ocenie lekarza Izby Przyjęć wymagają pilnej hospitalizacji.

Decyzja obowiązuje do odwołania.

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu

Edward Piechulek