Konkurs – udzielenie świadczeń przez psychologa w Poradni Odwykowej oraz pełnienie funkcji koordynatora
17 lutego 2020
Ważne informacje na temat postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem
9 marca 2020

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną -  istotnie zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Dyrekcja  Zespołu Opieki Zdrowotnej  w Oświęcimiu wprowadza  tymczasowe całkowite ograniczenie  odwiedzin  w  oddziałach  szpitalnych

Oświęcim, 04.03.2020 r.

INFORMACJA DLA PACJENTÓW i ODWIEDZAJĄCYCH

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną –  istotnie zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Dyrekcja  Zespołu Opieki Zdrowotnej  w Oświęcimiu wprowadza  tymczasowe całkowite ograniczenie  odwiedzin  w  oddziałach  szpitalnych.

Odwiedziny mogą  odbywać  się jedynie w celu

opieki  nad chorym dzieckiem w Oddziale Dziecięcym oraz  Chirurgii  Dziecięcej i ograniczone zostają do jednej osoby.

W sytuacjach wyjątkowych Ordynator oddziału/Lekarz kierujący oddziałem  lub osoba upoważniona i lekarz dyżurny może podjąć decyzję o odwiedzinach wyłącznie za jego zgodą.

Dyrektor ZOZ w Oświęcimiu

Edward Piechulek