DARYMEX Sp. z o.o. spółka komandytowa wspiera ponownie Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
14 grudnia 2020
Informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19
16 grudnia 2020

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie”

Phil Bosmans

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Gminy Brzeszcze, którzy pamiętali o naszych Pacjentach leczonych na COVID 19.

Ogrom akcji nas mile zaskoczył, warto podkreślić niesamowicie pozytywną energię i wsparcie jakie okazały Inicjatorki Akcji  #PodarujwodęchorymnaCovid19:

Pani Katarzyna Bliźniak- Radna Powiatu Oświęcimskiego,

Pani Alicja Stopa oraz

Pani Aleksandra Kącki – Dyrektor Ośrodka Kultury w Brzeszczach.

Cały asortyment zostanie przekazany na Oddziały Wewnętrzne Szpitala, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej (COVID) oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy.